Email: [email protected] Vragen? Bel Dr. Sticker: +31 165 534026 nl be de fr uk es

Desinfectiezuil Luxe 40 x 145 cm, incl desinfectant

€265,00 Incl. btw
Aantal:
Snelle levering mogelijk
Gratis afbeelding controle
Op rekening bestellen mogelijk
Invoice Cash Pin

Desinfectiezuil Luxe

  • Duidelijk voor uw klanten 
  • Leid tot gedragsbeïnvloeding voor desinfectie van handen
  • Geeft uw klanten een veilig gevoel
  • Eenvoudig te plaatsen
  • Lichtgewicht
  • Optie: Desinfectie handgel 500 ml met spuitkop
  • Optie: Dubbelzijdige uitvoering
  • Formaat 40 x 145 cm 

PRIJS IS INCL BTW

(Besteld u deze display in combinatie met de Corona producten waarbij een spoedlevering mogelijk is, dan zal de bestelling als deellevering naar u verstuurd worden.)

Deze deluxe display gemaakt van dibond 3mm (aluminium sandwichpaneel) is sterk maar lichtgewicht. Deze desinfectiezuil is voorzien van een standaard houder en lekbak met een doorsnede van 7,5 cm. Hierin kunt u de optionele desinfectie incl spuit in plaatsen. De zuil is enkelzijde weerbestendig geprint.

U kunt kiezen uit een 3 standaard designs of zelf een ingetekend design aan te leveren via deze template

Levertijd: 5 werkdagen ( na akkoord van drukproef)

Desinfectie van handen is belangrijk tijdens onze 1,5 meter samenleving. Met deze duidelijke desinfectie display kunnen uw bezoekers hier niet om heen. Zet deze display op een strategische plaats in uw bedrijfspand en zorg ervoor dat klanten, bezoekers, leveranciers en personeel hun handen regelmatig desinfecteren.

 

 

 

Artikelnummer: 30
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »